Джерело: Телеграм-канал "Грязные игры" Евгенія Плінського
Якщо ви ще не в курсі, то вже як пару місяців країною летить зрада від Держаудитслужби, яка вирішила що будь які прибутки постачальників для потреб оборони країни — це прямі збитки держави.
Простими словами — компаніям заборонено заробляти взагалі, а всі заробітки, що були отримані від продажів державі у 2022, потрібно повернути.
Фактично український бізнес має працювати в «0», а іноземні постачальники можуть заробляти скільки захочуть.
Причини та деталі цього хаосу розписувати не буду, про це багато пише сам бізнес, а Міноборони навіть пішло судитися проти ДАСУ, так як їх рішення — абсурд.
Але деякі структури вже, як кажут, «побігли».
Публікую лист, який ДСНС вже направляє своїм підрядникам.
Так, виробник пожежних машин «Пожмашина» яка заклала в контракт на пожежні цистерни 12% прибутку, має повернути з проданих у 2022 трьох цистерн 3.4 млн. грн.
Ну а власник компанії постачальника бронемаши для ЗСУ компанія «Українська бронетехника» Владислав Бельбас заявив що ДБР вже відкриває проти них кримінальні справи, так як їх прмбутки тепер — нанесення збитків державі.
При цьомі всі визнають, що рішення ДАСУ абсурдне та протирічить законам України та постановам Уряду, але всередині Кабміну досі не можуть владнати цю проблему.
Як ви думаєте, довго в таких умовах бізнес буде залишатись в країні?


