Дуже сумно спостерігати за тим, як керовані ОП «анонімні» ТГ канали намагаються запакувати суспільству «перемогу» від візиту Президента у США.
Та не дуже нам потрібні ATACMS! Може навіть цього року дадуть. А якщо і не дадуть, то і не дуже нам вони треба!
Пакет військової підтримки з патронів, запчастин та джипів зі стінгерами — це те що нам і було треба!
І взагалі, просто подивіться який в нас крутий Президент!
Ніхто не сперечається що Зеленський крутий та робить все що в його силах, просто навіщо вважати всіх українців ідіотами?
Керовані Офісом Президента «анонімні» ТГ канали намагаються запакувати суспільству «перемогу» від візиту до Джо БайденаКеровані Офісом Президента «анонімні» ТГ канали намагаються запакувати суспільству «перемогу» від візиту до Джо БайденаКеровані Офісом Президента «анонімні» ТГ канали намагаються запакувати суспільству «перемогу» від візиту до Джо БайденаКеровані Офісом Президента «анонімні» ТГ канали намагаються запакувати суспільству «перемогу» від візиту до Джо Байдена
Поширити
Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook— повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.
This Cookie Notice is part of the Privacy Policy. By using this website, you confirm your consent to the use of cookies and other similar technologies in accordance with this notice.