Джерело: Телеграм-канал "Грязные игры" Евгенія Плінського
Від початку війни суспільство дискутує на тему того, чи існують «хорошие русские» і чи можна з ними співпрацювати.
Але цю дискусію фактично закрив Голова КРАІЛ Іван Рудий, якій чітко розділив російський гральний бізнес на поганий, який треба позбавляти ліцензій, та «хороший», який треба берегти та захищати.
Навіть попри наявність в КРАІЛ довідки СБУ про російських бенефіціарів онлайн-казино Pin-UP, Іван Рудий вже два місяці не розглядає це питання, не відповідає на запити журналістів та Народних депутатів і відверто вже почав ховатися.
Пане Іван, вийдіть вже хоч з якоюсь позицією. З вас вже всі відверто насміхаються.
Моя запекла дискусія з Головою КРАІЛ вашій увазі.
