Джерело: Телеграм-канал "Грязные игры" Евгенія Плінського
В травні місяці я писав про те, що «герой» Київської митниці Юрій Савчук, який в 2017-2018 організував сбор хабарів з імпорту авто які розподіляв прямо в роздягальні митниці, повернувся на роботу.
Тоді я попереджав, що посади в оргмитконтролі Київської митниці йому буде замало, адже людина він масштабна і з часом буде «карабкатися» на більш «смачні» місця.
І схоже час для такого ривка настав. Сьогодні Юрій Савчук здійснив доленосний візит в кабінеті в.о. Голови митниці Сергія Звягінцева на особистий прийом.
Про що саме відбувалась розмова — я не знаю, але якщо очільник митниці Савчука прийняв, то шанси його призначення туди, де є великі роздягальні, в яких зручно ділити хабарі — не за горами.)
Обов’язково проінформуємо суспільство. На фоні закриття справи Альперіна повернення митників- хабарників виглядає в дусі часу.
