Мені давно казали, що у Войцехівського є якийсь особливий бізнес. Не те, щоби його особистий, але дуже рентабельний.
Як відомо, нещодавно в Золотоноші поміняли головного поліціянта. Минулий, Охріменко вирізнявся особливими стосунками з нардепом Войцехівським і циганським синдикатом.
І от, не минулого і місяця, як у вотчині Войцехівського та Охріменка, правоохоронці ліквідували один із найбільших за всю історію регіону, канал вирощування наркотиків. Біля 8 тисяч кущів коноплі вирощувалось ледве не на назадньому подвір’ї у золотоніських можновладців.
Нова команда в УМВС працює. Чекаємо результатів. Навряд чи ми звісно отримаємо підтвердження, що прямим бенефіціаром цього «стартапу» був особисто Войцехівський, але люди, які вміють думати та робити висновки, зрозуміють, що до чого.
