Глава НБУ Пишний сприяє передачі Білоцерківської ТЕЦ в руки російському олігарху Фуксу

  1. Главная
  2. Criminal
  3. Глава НБУ Пишний сприяє передачі Білоцерківської ТЕЦ в руки російському олігарху Фуксу

Скандал, який в будь якій країні коштував би Голові НБУ Андрію Пишному посади.

Якщо коротко, то НБУ, в рамках погашення заборгованості банку «Фінанси та кредит» продає Білоцерківську ТЕЦ, за 298 млн. грн. Білоцерківській міськраді.

Але фішка цієї історії в тому, що через цей продаж, контроль над ТЕЦ може отримати підсанкціцний громадянин РФ Павло Фукс який і зараз має контроль над наглядовою радою ТЕЦ, та фігурує в кримінальних справах по створенню енергетичних монополій в інтересах Росії.

Статья Влада Сидоренка, там все з деталями: https://eng.idleaks.net/glava-nbu-andrej-pyshnyj-gotovitsya-slit-beloczerkovskuyu-tecz-podsankczionnomu-grazhdaninu-rf-pavlu-fuksu/

Але найяскравіше в цій історії виступ мера Білої Церкви, де він каже що цю історію йому погодили в ОП та на рівні Губернатора області.

Сьогодні, з приводу цього скандалу Голова НБУ збирає нараду, щоб якось спробувати пояснити Нардепам і членам НБУ що відбувається.

І цілком можливо що сьогодні від нього будуть вимагати відставки.

 

 

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Як ФК «Єдиний Простір» монополізував усі ваші перекази через застосунок «Дія»
Единственную школу в Крюковщине не могут открыть к 1 сентября из-за отсутствия электроэнергии
Меню